cPanel Web Hosting

LiteSpeed yazılımı ile hızlandırılmış Linux sunucularımzdaki web hosting paketlerimizde cPanel ile PHP uygulamalarınızı çalıştırabilir, MySQL database desteği ile veritabanı operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm paketlerimizde Türkçe Kontrol paneli sayesinde tüm bu işlemleri çok hızlı şekilde yapabilirsiniz.


Tam stabilite ile optimize edilen cPanel Hosting Teknolojisi ile maksimum güvenlik ve verimlilik içerisinde çalışacaksınız.


Ortak Özelikler:

Anında Aktivasyon

LiteSpeed Web Server

99.99% Uptime Garantisi

cPanel Kontrol Paneli Türkçe

PHP 5.6

Cloud Altyapısı

Linux İşletim Sistemi

Almanya Lokasyon

Türkçe Web Mail

Firewall Sistemi

...

Bireysel-01

Başlangıç

59.99

Aylık

250 MB Disk Alanı

10 GB Aylık Trafik

10 Adet Alt Özellik

cPanel® Son Sürüm

Cloud Altyapısı

%99.8 Uptime

7/24/365 Destek

Almanya Lokasyon

Hemen Satın Al

...

Deneyimli-02

Başlangıç

79.99

Aylık

500 MB Disk Alanı

25 GB Aylık Trafik

15 Adet Alt Özellik

cPanel® Son Sürüm

Cloud Altyapısı

%99.8 Uptime

7/24/365 Destek

Almanya Lokasyon

Hemen Satın Al

...

Uzman-03

Başlangıç

99.99

Aylık

1000 MB Disk Alanı

40 GB Aylık Trafik

20 Adet Alt Özellik

cPanel® Son Sürüm

Cloud Altyapısı

%99.8 Uptime

7/24/365 Destek

Almanya Lokasyon

Hemen Satın Al

...

Kurumsal-04

Başlangıç

149.99

Aylık

Sınırsız Disk Alanı

Sınırsız GB Aylık Trafik

Sınırsız Alt Özellik

cPanel® Son Sürüm

Cloud Altyapısı

%99.8 Uptime

7/24/365 Destek

Almanya Lokasyon

Hemen Satın Al

Powered by cPanel

cPanel, şuan için web hosting kontrol panelleri arasında en çok kullanılan, başarılı bir sistemidir. 1997 yılında houston'da kurulan şirket 20 yıldır müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. cPanel'in tercih edilme sebeplerinden birisi ve en önemlisi kuşkusuz kolay kullanıma sahip olması. cPanel müşterilerine sunduğu kolay arayüz ile ve çeşitli modifikasyonlarla büyük başarılar elde ediyor. cPanel, arayüzünü daha kullanışlı hale getirmek için birçok eklentiye sahiptir.

Kolay kullanılabilir çok yönlü araçlar

Kolay kullanılabilir dosya yönetimi

Kolayca yeni e-posta hesapları oluşturun.

Kolayca Veritabanı oluşturup ve yönetebilmek.

7/24 Profesyonel Destek

CİSCOBİLİSİM'den web siteniz için hosting hizmeti aldığınızda anında aktivasyonunuz gerçekleşir ve siz sitenizden vazgeçmediğiniz sürece 7/24 çevrimiçi desteği ile CİSCOBİLİSİM teknik ekibi tüm sistem gereksinimlerinize yardımcı olur.

LiteSpeed ile Çok Daha Hızlı Sunucu

CİSCOBİLİSİM'den sağlanan tüm Linux hosting hizmetleri sunulan sunucularda LiteSpeed yazılımı kullanılmaktadır. LiteSpeed sayesinde donanımdan gelen hıza ek olarak Apache'ye oranla 9 kata kadar hıza ulaşılmaktadır. Bu sayede sitelerin daima hızlı açılması sağlanmaktadır.

99.99% Uptime Garantisi

CİSCOBİLİSİM, 7/24 sunucuların seyrini takip eder, zamanında bakım ve güncelleme çalışmaları yaparak, hiçbir aksaklığa meydan vermeyecek şekilde sistemlerinin işleyişini sağlar ve %99,99 Uptime garantisini tahhüt eder.

cPanel Kontrol Paneli

CİSCOBİLİSİM'de web hosting hizmeti sunulan Linux sunucularda her zaman en güncel hali ve Türkçe, İngilizce vs çoklu dil desteği ile cPanel kullanılmaktadır. cPanel ile sitelerinizin hosting yönetimini çok kola ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Website Building Tools

CİSCOBİLİSİM'de web hosting hizmeti sunulan sunucularda WordPress, Joomla, Drupal, SMF, Magento gibi içerik yönetim sistemlerinin en güncel halleri ile bulunduğu Softaculous paketi full özellikleri ile yer almaktadır. Onlarca alternatif içinden istediğiniz içerik yönetim sistemi ile site inşa edebilirsiniz.

Güvenli, Garantili Mail Yönetimi

CİSCOBİLİSİM sunucularında bulunan cPanel kontrol paneli ile kolayca e-posta adresleri oluşturabilirsiniz. Türkiye'de yasaklı olan port numarası 25, CİSCOBİLİSİM sunucularında değiştirilmiştir. Bu sayede mailleriniz sorunsuz olarak hedefine ulaşmaktadır. Maillerinizin gizliliği ve güvenliği için, SSL, SPF ve DKIM protokollerini birer tıkla aktifleştirebilirsiniz.

Veri Yedekleme

CİSCOBİLİSİM web hosting hizmetinden yararlandığınız sitelerinizin verilerinin hiçbir ihtimalle kaybolmaması için haftalık yedekleme yapılmaktadır. Ayrıca siz de cPanel üzerinden "Full" veya "Kısmi" yedekleme işlemini iki tıkla yapabilirsiniz.