SSL Sertifikaları

Hassas Verilerinizi Koruyun

SSL kullanmanın başlıca nedeni, aktarılmak istenen bilgilerin şifrelenerek, bu bilgilerin sadece alıcılar tarafından okunabilmesini sağlamaktır. Başarılı SSL sistemleri ile verilerinizin alıcılarınıza güvenli bir şekilde ulaştığından emin olmak istersiniz.


İnternet üzerinden yapılan bilgi aktarımı, nihayetinde bilgisayarlar arasındaki veri iletimidir. Bu aktarımın güvenliğinin garantiye alınması için SSL kullanılmalıdır.


SSL Faydaları

Çevrimiçi işlemlerin şifrelenmesi

Phishing saldırılarının önlenmesi

Geniş bir yelpazeden SSL türü seçimi

Çoklu platformlara kurulum imkanı

Google Dostu / Seo Yakınlığı

Genişletilmiş SSL Doğrulaması

Genişletilmiş SSL Doğrulaması (EV SSL) özelliği bulunan SSL sertifikaları, en yüksek güvenlik göstergesi olan "asma kilit" ve "yeşil adres çubuğu" görünümünü sağlar.

Bu sertifika tipi ile tüm ziyaretçiler ve kurumlar tarafından güvenliğinizin kusursuz olduğunun görülmesini sağlar.


1 Year $499.99 USD (Yıllık tekrarlanan fatura) Sipariş Ver
2 Years $799.99 USD (2 yılda bir tekrarlanan fatura - 20% avantajlı) Sipariş Ver
3 Years $899.99 USD (3 yılda bir tekrarlanan fatura - 40% avantajlı) Sipariş Ver

EV SSL sertifikaları ile en yüksek veri güvenliğini sağlayarak, önemli tüm organizasyonlarınızı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ziyaretçileriniz de rahatlıkla bilgilerini sunabilir.

Standart SSL Sertifikaları

EV SSL tipinde gereksinim duyulan yüksek hassasiyetlerin bulunmadığı, ekonomik fiyatlarla şifreleme çözümlerini kullanmak isteyen websiteler için uygundur.

Symantec Standart SSL sertifikaları ile, ekonomik maliyetlerle sitenizde veri güvenliği oluşturarak ziyaretçilerinizin güvenini ve üyelikli işleyişinizin prestijini sağlayabilirsiniz.

$34.95 USD Yıllık

Günümüzde blog sahiplerinin, topluluk sitelerinin bile kullandığı Comodo Standart SSL sertifikalarını, özellikle e-ticaret sitelerinizde mutlaka kullanmalısınız.

$39.95 Yıllık

GeoTrust dünya üzerinde milyonlarca müşterisi bulunan gelişmiş bir SSL Sertifikası sağlayıcısıdır. Domain SSL Sertifikası ile tek siteniz için ekonomik veri güvenliği sağlayabilirsiniz.

$44.95 USD Yıllık

Güvenli e-ticaret için en çok tercih edilen SSL sertifikası sağlayıcılarından biri de Thawte'dir. Thawte, VeriSign güvencesi ile dünyaca ünlü bir SSL sertifikası otoritesidir.

$49.95 USD Yıllık

Bir Verisign Markası olan RapidSSL sertifikası bütün bankalarla %100 uyumludur. Rapid SSL Sertifika teslim süresi ortalama olarak 2-3 dakika sürmektedir ve hiçbir belge gerektirmemektedir. RapidSSL ile birlikte statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

$54.95 USD Yıllık

Dünya üzerinde önemli birçok siteye SSL sertifikası sağlamış olan Digicert SSL ile sizin de siteniz hakettiği prestijli görünüme sahip olacak. Digicert Standart SSL sertifikasına ekonomik fiyatlarla sahip olun.

$59.95 USD Yıllık