Nov 29th COVID-19 - Virüs Mücadelesi

Koronavirüs hastalığı (COVID-19), yeni keşfedilen bir koronavirüsün neden olduğu bulaşıcı hastalıktır.   COVID-19'a yakalanan çoğu kişi, hafif ila orta düzeyde semptomlar göstermekte ve özel bir tedaviye ihtiyaç duymadan iyileşmektedir. NASIL YAYILIR?   COVID-19'a neden olan virüs, genellikle enfekte ... Devamını Oku »

Aug 20th Önemli Bilgilendirme!

Merhaba Ben Sistem Yöneticiniz Halit ŞAHİN, 1 Eylul tarihinden itibaren Her Türk Evladının Yapması zorunlu olan Vatani görevimi yeni askerlik sistemine göre (6/AY) yapmak üzere askere gitmekteyim. Bu süreçte yeni sitem yöneticiniz Mecit Yılmaz Bey olacaktır. Ödeme yapmanız gereken hesaplar banka hesapları Bölümünde ... Devamını Oku »

Jun 5th DDoS Koruması Bilgilendirme - Veri Merkezi

DDoS Bir DDoS (dağıtılmış hizmet reddi) saldırısında, bir saldırgan bant genişliğini aşmak, bir sunucunun kaynaklarını aşmak ve sistemi aşırı yüklemeye çalışmak için binlerce sahte istek gönderir. Bunu yaparak, geçerli istekler sadece çok yavaş işlenebilir ya da hiç işlenemez. Devasa miktarda bilgisayar trafiği ... Devamını Oku »

Apr 8th reCAPTCHA v2 - Problemi Giderildi.

 reCAPTCHA v2 - Problemi Giderildi.

Jan 16th YENİ TEMAMIZ VE YENİ DUYURU

Sevgili ve çok Değerli müşterilerimiz ; Asıl firmamız olan Ciscobilisim Artık çok daha önplanda olacaktır. Zetabilişim Silmiyoruz fakat arka plana bırakıyoruz. Firmamız aynıdır değişim olmamıştır, sadece daha önceden ana faliyet konulu firmamız arka plandan ön plana çekilmiştir. Ve Temamızı güncellemiş ... Devamını Oku »

Jul 20th Çalışma Saatlerimiz Güncellendi.!

Çok Değerli Müşterilerimize Akşam Geç Saatlere Kadar Mümkün Mertebe Hizmet Sağlamak Amacıyla Çalışma Saatlerimizi Güncelledik.Pzrtesi'den Cumartesi'yeÇalışma Saaatleri : 12:00 - 22:00  / TEKNIK DESTEK (TICKET) 24 SaatCumartesi : 12:00 - 22:00  / TEKNIK DESTEK (TICKET) 24 SaatPazar : TEKNIK DESTEK (TICKET) 24 SaatHalit ... Devamını Oku »

Apr 6th Yeni Sunuculara Geçiş Reseller Sunucu H.K.

Yeni Sunuculara geçişten sonra aktif reseller hizmeti bulunan müşterilerimiz eski reseller sunucu ip sine erişim sağlıyamıyacaklardır. Özel Name server kullanan müşterilerimiz için yeni ip adresleri aşağıda yer almaktadır. Bilginize sunulur.ns1.zetabilisim.net ( 144.76.48.33 )ns2.zetabilisim.net ( 144.76.48.33 ) Saygılar ... Devamını Oku »

Apr 6th Yeni Sunuculara Geçiş H.K.


Tüm Aktif Hizmeti bulunan müşterilerimizin dikkatine yeni sunuculara geçiş yapmış bulunmaktayız. aktif hizmetler taşınarak yeni ip atanıp aktif edilmiştir. yeni iplerini panellerinden görebilirler.

Saygılar ;
Halit ŞAHİN.
Best regards

Mar 24th Kredi Kartlarına 3-6-9-12 Taksit Müjdesi

Sayın Müşterilerimiz.

Artık Zetabilisim.Net üzerinden yapacağınız fatura ödemelerinizi Hali hazırda 3-6 Taksit ile Yapıyorken Artık Kredi kartlarına 3-6-9-12 Taksit Seçenekleri Çok Yakında Sizlerle. 
Uygulama 29.03.2017 Çarşamba Günü İtibari İle Hayata girecektir.

Saygılarımızla ; 
Zetabilisim Ekibi